fotograf vojtěch pavelčík
fotograf Vojtěch Pavelčík / Praha
fotograf Vojtěch Pavelčík / kontakt
šipka  reference a doporučení přímo od zákazníků

Jedním dechem jsme projeli galerii fotek ze křtin naší dcery a nemáme slov – fotky jsou nádherné! Zachytil jste to neskutečně. Pohledy, detaily, příběh... Jste opravdu skvělý. Prostě parádá. Díky moc a smekám. :-) !

Jiří Molek s rodinou


Vojta Pavelčík pro naši restauraci fotografoval dokumentaci práce cateringu se zaměřením na detaily některých pokrmů. Jsme na 110 % spokojeni s prací i přístupem. Fotografie jsou SUPER. Díky moc!

Petr Koukolíček
provozovatel restaurace CHUŤPOINT
www.chutpoint.cz


Vojta fotil křest mé knihy Rekonstrukce rodinného domu, 100 tipů. Účast mi přislíbil velmi rychle i když jsem ho oslovil jen týden před křtem. Dostal jsem od něj fotky, které budou dělat knize čest. Díky!

Ing. Martin Perlík
autorizovaný stavební inženýr a projektant rodinných domů a bytů
www.perlikprojekce.cz


S Vojtou Pavelčíkem jsme spolupracovali při image a produktovém focení našeho dětského nábytku a focení mobilních závěsných dekorací pro miminka. Zadání bylo pro fotografa spíše náročné, měli jsme 4 hodiny na focení asi 10 dětí ve věku od 6 týdnů až do 5 let v různých prostředích. Vojtova schopnost skvěle komunikovat s dětmi ale i dospělými je unikátní. Během focení panovala velice příjemná atmosféra a zároveň šly věci dobře a rychle. Vojta před focením klade otázky a předem se na focení připravuje. Během focení pak přichází se skvělými nápady i přímo při akci. Výsledkem jsou skvělé fotky, které výborně reprezentují naši práci. Za to celé patří Vojtovi Pavelčíkovi náš dík.

Mgr. Alice Pokorná
www.mimimo.cz / mimimo@mimimo.cz / 776 772 348


Hledali jsme fotografa, který dokáže zachytit děti z MŠ v přirozeném prostředí, je s dětmi rád a dokáže s dětmi pracovat… našli jsme! Pan Pavelčík byl velmi profesionální, komunikace byla vždy příjemná, byly jasně stanovené podmínky, ale také byl schopný se přizpůsobit režimu a podmínkám v mateřské škole. Zpětná vazba učitelů i dětí při fotografování byla výborná. Vyfotit 75 dětí během dvou dnů není jednoduché, ale pan Pavelčík to zvládl skvěle. Navíc samotná zakázka byla velmi rychle zpracována a rodiče se mohli brzy kochat svými ratolestmi. Obecně se dá říci, že všichni byli spokojeni (školka, děti, rodiče). Děkuji.

Jana Kočí - manažerka a koordinátorka projektů o.s. Petrklíč a MŠ Petrklíč
www.petrklic.net


Pana Pavelčíka jsme na doporučení známých oslovili za účelem nafocení naší malé svatby. Měli jsme doporučení na více fotografů, ale po osobním nezávazném jednání s panem Pavelčíkem bylo ihned rozhodnuto. Profesionální přístup při sjednávání detailů, předem jasně daná cena, příjemné jednání atd. Výsledkem jsou krásné fotky a naprostá spokojenost s výběrem, nebylo co vytknout. Pan Pavelčík je velmi milý a příjemný, děti ihned oslovuje jmény, perfektní komunikace na místě se všemi svatebčany, kteří nabyli dojmu, že je to náš známý :) Tímto bychom chtěli ještě jednou panu Pavelčíkovi poděkovat za jeho profesionální přístup a krásné černobílé i barevné „vzpomínky“ na naši svatbu.

Michaela a Marek Popelkovi


Fotografa Vojtěcha Pavelčíka jsme oslovili na svatebním veletrhu s cílem focení naší svatby. Při následné osobní schůzce jsme diskutovali naše očekávání, průběh focení, prohlíželi jsme fotografie a závazně jsme se domluvili. Pan Pavelčík si zajel oblast kde se svatba konala předem obhlédnou, a našel krásná místa ke svatebnímu focení. V den svatby přijel s předstihem a díky sdílení harmonogramu svatebního dne (a bravurně spolupráci s organizátorkou svatby) byl vždy včas na správném místě a zachytil všechny klíčové okamžiky. Jeho profesionální přístup a nadšení pro práci bylo obdivuhodné! Doporučuji fotografa Vojtěcha Pavelčíka nejen za jeho krásné fotografie (naše okolí bylo z fotografií stejně jako my nadšené!), ale také pro jeho profesionální přístup a jeho lidskost.

Ivana a Peter Kollárovi
ivavitu@seznam.cz / 603 404 224


Pan Pavelčík fotil naši svatbu v červenci 2013. Pan Pavelčík je velice sympatický člověk a je vidět, že ke své práci přistupuje zodpovědně a profesionálně. Na místo, kde se svatba konala, jel dopředu, aby si je obhlédl, přestože se svatba konala mimo Prahu. Měl předem připravené kompozice, při svatebním dnu se ztratil mezi hosty, focení nebylo nijak násilné, zvládl vyfotografovat každého hosta, fotky jsou veselé, netradiční, přesně jak jsem si představovala. Společné fotky jsou skvostné. Za sebe mohu říci, že jsou to nejhezčí svatební fotografie, co jsem kdy viděla, na druhou stranu můj názor je dost subjektivní, neboť se jednalo o naši svatbu. Fotografie se velice líbí nejen nám, ale všem, kterým byly prezentovány, a několik známých si již bralo na tohoto fotografa kontakt, což myslím mluví za vše.

Pavla K.
pavla.vesela@centrum.cz


Výborné jednání od první schůzky až po předání fotek. Velmi příjemný a sympatický fotograf, který má super nápady na fotky a příjemné vystupování. Výsledné fotografie jsou úžasné! Jedině doporučuji!

Veronika Nosková


Pan Pavelčík fotografoval naši svatbu. Spolupracovalo se nám s ním velmi dobře. Byl ochoten se za námi stavit, abychom domluvili detaily obřadu, ale také aby nám předal již hotové fotografie. Snažil se vyjít vstříc a spíše se přizpůsobil on nám. Při fotografování byl velmi příjemný a vytvářel atmosféru plnou dynamiky a humoru. Fotografie, které jsme od něj dostali, měli krásnou kompozici, barvu a úpravu. Obzvláště úchvatné byly fotografie černobílé. Velmi mu děkujeme za báječnou památku na naši svatbu.

Mariana a Tomáš Královi


Vřele bychom všem doporučili pana Pavelčíka. Nám fotil svatbu a byli jsme s ním nadmíru spokojeni. Sám si lokalitu a okolí předem prohlédl a vymyslel, kde by se daly udělat krásné fotky. Jeho přístup byl profesionální, cena velmi příznivá a fotky měl hotové poměrně rychle. Pokud tedy hledáte dobrého fotografa pro jakoukoliv příležitost, pan Pavelčík je velmi dobrá volba :).

Daniela a Miloš Krejčovi


Pana Pavelčíka jsme si vybrali na focení naší svatby. Musím konstatovat, že nás mile překvapila komunikace i celkový přístup během focení. Výsledné fotky jsou krásné, profesionální. Co více dodat - vřele pana fotografa doporučujeme ostatním :-).

Radka a Pavel Tykalovi


Vojta Pavelčík je fotografem aktivit RC Paleček a také nám fotí děti v naší Mateřské školce. Protože je zároveň lektor kurzů pro děti, s dětmi umí rychle navázat vztah, což je krásně vidět na fotografiích samotných. Jako fotografa mohu Vojtu jen doporučit, jiného fotografa bychom nechtěli :).

Jana Lišková - ředitelka RcPaleček a MŠ Paleček
www.rcpalecek.cz / liskova.jana@seznam.cz / 775 101 242


Pan Pavelčík nám fotil svatbu. S jeho fotkami jsme velmi spokojení, chválí je také všichni, komu jsme je ukázali. Ještě před svatbou si místo prohlédl a promyslel, kde by byly vhodné místa pro focení. Taktéž nám pomohl zorganizovat hosty na společné focení. Vyhověl všem našim představám, co chceme na fotkách zachytit, a neodradilo ho ani mírně nepříznivé počasí a cesta lesem. Za všechno jsme mu velmi vděční a samozřejmě především za krásné fotky.

Ivana a Antonín Brožovi


Pan Pavelčík nafotil naši svatbu. Vybírali jsme z několika fotografů v Praze, ale po první schůzce jsme měli jasno, protože byl schopen nastínit praktickou představu, a navíc se na místo svatby jel podívat předem. I když nám nakonec celý den pršelo, byl schopen pohotově zaimprovizovat, takže máme hodně skvělých fotek z venku i zevnitř za rozumnou cenu a focení nás bavilo díky optimismu a dobré náladě fotografa. Moc děkujeme!

Romana a Štěpán Procházkovi


Pana fotografa Pavelčíka jsme kontaktovali až na poslední chvíli, přesto nám vyšel vstříc a nafotil naši malou svatbu a křest syna. Jeho přítomnost na obřadu jsme prakticky nezaznamenali, výsledné fotky jsou přirozené a zároveň mají zvláštní kouzlo. Je to profesionál a díky němu máme jedinečnou a úžasnou památku! Focení s ním si rádi zopakujeme i při dalších příležitostech!

rodina Květova
jok29@centrum.cz / 724 833 883


Velmi dobrá spolupráce v oblasti focení propagačních fotografií pokrmů. Výsledek je skutečně profesionální – nejen po stránce výsledných fotografií, technické a znalostní vybavenosti, ale také především po stránce domluvy, spolehlivosti a důvěry.

Michael Duben - jednatel společnosti Hotel Panorama s.r.o.
www.hotelpanorama.eu / hotelpanorama@hotelpanorama.eu / 494 534 619


Pan Pavelčík nám fotil svatbu na Libeňském zámku 5. 4. 2013 s následnou hostinou.Vytvořil nám moc krásné fotky. Celé focení proběhlo přirozeně a naprosto nenuceně. Po celou dobu akce byl jeho přístup moc příjemný a výsledek stál za to. Ještě jednou moc děkujeme za fotky, které nám budou připomínat náš úžasný den.

Jan a Markéta Kučerovi
honza_jk@centrum.cz


Přáli jsme si nějaké pěkné obrázky z narozeninové párty, proto jsme si pozvali fotografa pana Pavelčíka. „Neviditelný“ fotograf a rychlý servis při přípravě finálních fotografií. Výsledné fotografie jsou perfektní!

Irina Bobrova


Jestliže chcete vidět milý, bezproblémový a současně profesionální přístup fotografa k dětem, zvolte pana Pavelčíka. Stejné kvality ostatně vykazoval i v ostatních aspektech focení naší svatby, která se konala v únoru 2013. Výsledné fotky nepostrádají atmosféru, příběh, emoce. Vřele doporučujeme!

Jan a Marie Kvardovi
schnitzerfm@hotmail.com / 724 609 669


Vojta Pavelčík je úžasný fotograf. Naše vzdělávací organizace jeho služeb využívá již řadu let. Fotí nám děti i dospělé v různých prostředích. Fotky jsou živé, vždy je na nich zachycena ta správná zajímavá atmosféra, vždy něco navíc. Vojtu můžeme jedině doporučit, obzvlášť zařízením péče o děti. S dětmi je přirozený, mají rádi jeho dynamickou energii, cítí se s ním dobře. Pro více referencí je možné mne kdykoliv kontaktovat.

Miroslava Vlčková - ředitelka mateřské a základní školy Andílek
miroslava.vlckova@rcandilek.cz


S fotografem Vojtěchem Pavelčíkem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Po focení svatby rodičů v roce 2010, kdy nás nadchl nejen svou prací, ale i svým přístupem, jsme neváhali a vybrali jsme si ho pro focení naší svatby v červenci 2012 na hradě Křivoklát. Pana Pavelčíka můžeme opravdu jen a jen doporučit! Je velice ochotný, flexibilní, příjemně nenucený při fotografování, čímž dokáže navodit příjemnou atmosféru, a v neposlední řadě úžasný fotograf! Díky němu máme na náš svatební den krásné vzpomínky v podobě originálních fotografií úžasné kvality, které nám každý závidí!

Pavla a Jan Hešíkovi


Pan Pavelčík pro nás fotil reportáž - akci - křtiny dcer, focení dopadlo výborně, fotografie byly k předání na CD za dva dny, naprostá spokojenost, fotografa dopočuji.

Eva M.


Kontakt na pana Pavelčíka jsme dostali od známých, kterým fotografoval svatbu. Fotografie z naší svatby jsou také velmi pěkné a výborný byl i jeho přístup před, během i po svatbě. Díky rozhovoru s ním jsme si sami ujasnili, co chceme, a jak má probíhat náš svatební obřad. Vřele ho všem doporučujeme.

Petr a Bára Smetanovi


Při výběru našeho svatebního fotografa – pana Vojtěcha Pavelčíka jsme měli opravdu šťastnou ruku. Už od samého začátku jsme byli spokojeni s výbornou komunikací a jeho pozitivním a profesionálním přístupem. Focení šlo hladce, vše probíhalo v dobré náladě, a my jsem si to opravdu užili. Dokázal výborně zachytit všechny důležité momenty, místo obřadu i okolí, a hlavně atmosféru celého dne. Výsledkem jsou krásné a nápadité fotky, které nám zůstanou jako nádherná vzpomínka na náš den „D“. Je vidět, že je to člověk na svém místě, který svou práci dělá výborně a s nadšením. Pana Pavelčíka můžeme všem vřele doporučit!

Dita Chalupová


Dovoluji si touto formou doporučit pana Pavelčíka jako spolehlivého a precizního badatele v oblasti historie Vltavy a jejího okolí. Spolupráce s ním byla velmi profesionální. Měla jsem tu možnost s ním spolupracovat na vydání brožury o sochách Sv. Jana Nepomuckého, kterou připravoval pro naši firmu Povodí Vltavy k velké spokojenosti. Je nejenom profesionálem badatelem a sběratelem, ale především nadšencem a milovníkem vltavské historie.

Ing. Markéta Komárková - technik Povodí Vltavy s.p.


Pana Pavelčíka jsme oslovili na svatebním veletrhu, když jsme hledali fotografa na naši menší svatbu, která se konala v červnu 2012. Musíme přiznat, že mezi mnoha fotografy byl snad jediný, který měl jasný ceník s poskytovanými službami. Při jednání působil profesionálním dojmem, proto jsme si pana Pavelčíka vybrali a udělali jsme dobře. Nafotil nám krásné fotky z obřadu i hostiny. Profesionální přístup, stále v dobré náladě, umí pracovat s dětmi. Doporučujeme.

Marek Hocke


Na pana Pavelčíka jsem natrefila zcela náhodou na webu, když jsem se probírala mraky fotografů a snažila se najít toho nejlepšího na naši svatbu. Jeho práce mě velmi zaujala a když ženich, mimochodem také fotograf, řekl, že práce pana Pavelčíka je super, bylo rozhodnuto :) Musím říct, že jsme měli opravdu šťastnou ruku :) Fotky jsou překrásné, pan Pavelčík je velmi milý člověk a umí pracovat s lidmi (i dětmi :)). Oceňuji naprosto dokonalý profesionální a přesto lidský přístup. Jediné, co mě s odstupem času mrzí, že jsme si pana Pavelčíka nevzali i na hostinu ;).

Hana Kabrlová


Profesionální přístup, flexibilita, kvalita a rychlost – tak bych zhodnotil práci Vojtěcha Pavelčíka. Všem vřele doporučuji. Má zkušenost pochází z Apetit Festivalu 2012 v Plzni. Požadované služby: fotoreport z festivalu a webová prezentace.

Petr Jirásek - pořadatel kulturních akcí
www.apetitfestival.cz / petr@apetitfestival.cz / 608 837 575


Pana Pavelčíka jsem oslovil za účelem nafocení mé svatby, která se konala v srpnu 2012 v Praze. Již po prvním setkání, na kterém jsme se pouze nezávazně bavili jaké jsou možnosti, na mě pan Pavelčík působil velice profesionálním dojmem – vše mi vysvětlil, navrhl vhodné alternativy focení svatebního dne, seznámil mě s cenami (zde musím podotknout, že ceny nebyly s hvězdičkou pod čarou, vše bylo, jak jsme se dohodli předem) a individuálně nám sestavil program + výběr všech fotografií a sestavení fotoknihy (na naše přání). Na ostatních detailech jsem se s panem Pavelčíkem dohodl na místě, vždy byl ochoten vyhovět našim požadavkům. Profesionalita a férové jednání, rychlé vyřízení + ochota vyhovět požadavkům. Setkávám se s mnoha lidmi a velice si cením jednání, jaké předvedl pan Pavelčík. Tímto velmi kladně doporučuji!

Jan Jelínek
tuneman@centrum.cz


Jsem velice spokojen s prací i přístupem Vojtěcha Pavelčíka. Jako s fotografem s ním počítám na všechny moje budoucí akce, a to je, myslím, nejlepší reference.

Martin Nauš - pořadatel kulturních akcí
603 212 443


Pan Vojtěch Pavelčík se stal „dvorním fotografem" naší mateřské školy prakticky již při prvním setkání. Jeho příjemný, lidský a velmi profesionální přístup, stejně jako čistý a přirozený styl jeho fotografií, nás jednoznačně přesvědčil ke spolupráci. Po pečlivém výběru z nabídky fotografických studií na internetu jsme ho oslovili s požadavkem nafotit děti na závěr školního roku. Způsob, jakým pracuje s dětmi, jak je dokáže zaujmout a vytvořit situace, ve kterých se děti chovají naprosto bezprostředně, je úžasný. Přidáte-li pečlivé a důkladné technické zpracování snímků, musí vám vyjít dokonalý výsledek. Pan Pavelčík fotil také interiér školky na naše webové stránky, společně jsme připravili vánoční focení dětí, a v blízké době chystáme další aktivity, při kterých budeme chtít jeho mimořádný fotografický cit využít. Kdo hledá profesionalitu, kvalitu a spolehlivý přístup k zakázce, pak je pan fotograf Vojtěch Pavelčík tím pravým partnerem. Rozhodně doporučuji.

PhDr. Eva Andrés - ředitelka mateřské školy
602 282 330


Fotodokumentace společenské akce pro cca 700 lidí. Bezproblémová spolupráce, spolehlivost, klientský přístup. Doporučuji!

Ing. Gabriela Nižnanská - oddělení marketingu CENTRAL GROUP a.s.
info@central-group.cz / 226 221 093


S přítelem jsme hledali fotografa, který by byl ochotný nafotit naši malinkou svatbu za příznivou cenu a v blízkosti našeho bydliště. Musím přiznat, že fotografů je mnoho, ale ceny jsou u některých opravdu vysoké. Po dlouhém hledání nám padnul do oka pan Pavelčík a musím uznat, že předvedl perfektní přístup – to se nedá ani popsat! Neváhali jsme ho okamžitě kontaktovat prostřednictvím e-mailu a pak už to jelo. Jeho nabízený balíček byl naší přesnou představou. Hned jsme si ho zamluvili a musíme říct, že nelitujeme. Opravdu od samého začátku jsme si to vše užili a bavili se až do konce. V jeho přítomnosti jsme byli pořád vysmátí. Vřele doporučujeme, jelikož p. Pavelčík je na pravém místě ve správný čas. Vyzařuje pozitivní náladu a hlavně má perfektní nápady. Jeho fotky jsou úžasné, největším překvapením byly černobílé fotografie, které jsou bombastické! Pokud budeme potřebovat něco nafotit, tak znovu zvolíme p. Pavelčíka. Touto cestou bychom chtěli poděkovat za vynikající práci a vše, co pro nás udělal i přesto, že tak malinkou svatbu málo kdo vezme, jelikož je to pro některé nezajímavé. Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme, protože opravdu jsme spokojení a nikdy bychom neměnili.

Zuzana Pavlová

2010 - 2018  ©  fotograf Vojtěch Pavelčík